X
تبلیغات
زولا
تو این وبلاگ هر چیزی که دیدید تعجب نکنید!
جمعه 22 خرداد‌ماه سال 1388
توصیه های ایمنی - انتخاباتی!

سلام به همه‌ی ملت با عزت و همیشه صحنه ساز و صحنه دوست و صحنه پرور و صحنه محنه و ...


با توجه به اینکه الان ساعت ٤ بامداد روز جمعه ٢٢ خرداد است و این روز تصادفا مصادف شده با ایام الله انتخابات دهم ریاست جمهوری علیه السلام، توصیه های لازم جهت شرکت هر چه پرشور و بی‌شعورتر شما هموطن گرامی را اعلام میدارم، ضمنا تمامی مواردی که ذکر می‌شود مورد تأیید وزارت کشور است و مدارکش هم در وزارت خارجه موجوده و اساسا شما اطلاعاتتون رو از کجا میارین؟ ها؟ بگم؟ بگم؟ ...


و اما توصیه های ایمنی:

http://abdicartoon.com/character/character_4.gif

١- حتما شب قبل شام سبک بخورید و زود بخوابید تا فردا با شادابی کامل و اول وقت، سر صف حاضر باشید و اعلام هویت کنید و مشت اول رو شما حواله‌ی استکبار جهانی کنید زیرا مشت اول به از صلح آخر است!


٢- مثل اینکه توصیه اول رو جدی نگرفتید، خواهش میکنم از خیر این یک شبِ جمعه بگذرید و تلافیش رو فرداشب در بیارید. اصلا به جاش هفت شب آینده رو در نظر بگیرید، فقط این یک شب رو بی خیال.


٣- خوابهای آرام ببینید و اصلا به خودتون فشار نیارید. فراموش نکنید که قرار است فردا اولین نفر صف باشید، پس فرصت برای استحمام و استغسال! ندارید.


٤- حتما مداد مشکی نرم پر رنگ به همراه داشته باشید اما رأیتان را با خودکار مشکی سفتِ کم رنگ بنویسید.


٥- اگر هر نوع خوراکی به شما تعارف کردند هرگز قبول نکنید و حتی اگر گفتند: تو گ... خوردی و از این قبیل خوراکی ها، باز هم شما تکذیب کنید و به سرعت از معرکه فرار کنید.


٦- اگر میخواهید کما فی السابق به جای اسم نامزدها، از جک و فحش و هتاکی استفاده کنید، اکیداً خواهشمندیم به علامت  ١٨+ توجه فرمایید،‌ زیرا آراء صندوق‌ها به عنوان تز پایان نامه‌ی تحصیلی، توسط کودکان اول دبستانی شمارش می‌شود.


٧- اگر به صورت اتفاقی در حوزه‌ی رأی گیری شما، شخصی وارد شد که با در دست داشتن یک سری برگه‌ی رنگی ادعا میکرد آمار بانک مرکزی را به همراه دارد، دورِ او را خلوت کنید، سعی کنید آرامش را به او برگردانید و با او درباره‌ی آینده حرفهای امیدوار کننده بزنید، در این فاصله از شخص دیگری بخواهید با شماره ١١٥ تماس گرفته و مسولین اورژانس را در جریان وخامت اوضاع بگذارید. (در صورت اقدام به تنفس مصنوعی، عواقب پزشکی به عهده‌ی خودِ فرد است!)


٨- هرگز رنگ سبز به همراه نداشته باشید، زیرا منجر به پاره شدن نامزد مربوطه می‌شود (ببخشید، منجر به پاره شدن آراء نامزد مربوطه می‌شود)، بنابر این از فضای سبزها دوری کنید و هرگز فین نکنید (یا اگر از دست در رفت، اثر جرم را با دست یا پا از بین ببرید).


٩- توصیه به طرفداران آقای احمدی نژاد: اگر به هر حال تصمیم خود را گرفته اید و دیگر هیچ راهی باقی نمانده، قبل از انداختن رأی در صندوق، اندکی تأمل کنید، چشمهایتان را ببندید، نفس عمیق بکشید و احساس کنید میخواهید دینامیت منفجر کنید، خووب که به عمق فاجعه پی بردید برگه را در شکاف صندوق رها کنید، اکنون آرام برگردید و در جوابِ نگاههای نگران هزاران شرکت‌کننده، در نهایت آرامش بگویید: متأسفم!


١٠- توصیه به طرفداران آقای کروبی: به شما که عرض کنم؛ شما آدم جالبی هستید و توصیه‌ای برای شما نداریم، به شما که عرض کنم؛ اگر گوش شنوا داشتید الان کار به اینجا نرسیده بود، پس در کمال اعتماد به نفس، به شما که عرض کنم؛ به تغییر رأی بدهید و احساس کنید کار درستی انجام میدهید!


١١- توصیه به طرفداران آقای رضایی: شما در اقلیت محض قرار دارید و احتمالا تا شعاع ٥ کیلومتری هیچ آدم هم فکری را نمی‌توانید پیدا کنید. قبل از اینکه از تصمیم خود منصرف شوید، برگه را به سرعت در صندوق بیاندازید!


١٢- توصیه به طرفداران آقای موسوی: قدر این چیزی را که دارید بدانید و سعی کنید حس غرور را در خود چیز کنید. به اصطلاح اصلا دغدغه‌ نداشته باشید که چرا این چیز را انتخاب کردید، به هر حال احتمالا از جک و یا چیزشِر نوشتن در برگه‌ی رأی بهتر است.


١٣- و اما مهمترین توصیه‌ی ایمنی: همانطور که میدانید و بارها و بارها در رسانه ها مطرح شده است، صفوف انتخابات به هم چسبیده است، پس هوشیار باشید و لوازم پیشگیری به مقدار کافی به همراه داشته باشید همانطور که شاعر می‌گوید:


از رأی تو دشمنِ لعین ترسیده است

بیداری و آن طرف جهان خسبیده است

در دادن رأی خود مراقب باشید

زیرا که صفوف آن به هم چسبیده است


با آرزوی رأیی خوب برای شما دهنده‌ی گرامی.